6 груд. 2023

Про кібербезпеку

Для попередження та зменшення наслідків від можливих кібервпливів, спрямованих на освітні інформаційні ресурси, комунікаційні системи закладів освіти, управління освіти нагадує про неухильне дотримання законів України «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України», «Про захист інформації в інформаційно-комунікаційних системах».
4 груд. 2023

День людей з інвалідністю

З нагоди Дня людей з інвалідністю до нас завітала команда МРІЯ - Кіровоградське представництво та розважили малюків, які відвідують групи для дітей з ООП.
1 груд. 2023

Розважальна програма

В рамках відзначення Дня людей з інвалідністю для діток груп з порушеннями ОРА була проведена розвага
27 лист. 2023

«16 днів проти насильства».

В закладі стартував онлайн- баркемп в рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"
23 лист. 2023

Музично-спортивна розвага

Відбулася розвага "Ми маленькі козачата" за участі вихованців груп №11 та 12
21 лист. 2023

Вітаємо наших вихованців!

Вітаємо вихованців групи №10 "Калинка": Агалара Агаларова, Максима Васильева, Ярослава Сипливця, Марину Слободянюк, Олександру Хвостову, які брали участь в конкурсі малюнків для дошкільнят “Майбутній мільйонер” та отримали сертифікати учасників.
20 лист. 2023

Всесвітній день дитини.

Нехай усі діти на Землі зростають в мирі і будуть щасливими! Вихованці груп №10 "Калинка", 11, 3,8,9
17 лист. 2023