12 лип. 2023

Гігієнічне навчання

З метою виховання гігієнічних навичок у дітей дошкільного віку, провідним фахівцем ДУ "Кіровоградського обласного центру контролю та профілактики захворювань МОЗ України" Олексієнко Л.С. проведено гігієнічне заняття "Чистота та гігієна - запорука здоров'я" для вихованців закладу
3 лип. 2023

Алгоритм дій у разі виникнення радіаційної аварії.

Надаємо інформації щодо дій у разі виникнення радіаційної аварії. Дії під час радіаційної аварії.
29 черв. 2023

Звіт керівника

Директор закладу Валентина Давидченко прозвітувала перед колективом та представниками батьків і громадськості про свою роботу у 2022/2023 навчальному році. Присутні оцінили роботу директора і закладу.
29 черв. 2023

Мінна безпека

До нас завітали представники точки Спільно Unisef
27 черв. 2023

Профілактика гострих кишкових інфекцій рятує життя

Рекомендації від управління Держпродспоживслужби
26 черв. 2023

Звіт керівника

29 червня 2023 року о 16.30 в приміщенні музичної зали відбудеться зустріч - звіт директора ДНЗ №73 "Червона квіточка"про роботу у 2022/2023 навчальному році
16 черв. 2023

Логокемп "Веселкова країна"

Завершив свою зміну логокемп "Веселкова країна"
12 черв. 2023

Заняття з мінної безпеки

Для вихованців старших груп закладу проведено заняття з мінної безпеки "Суперкоманда проти мін".
25 трав. 2023

Логокемп "Веселкова країна"

05 червня на базі закладу відбулося урочисте відкриття загальноміського логокемпу
23 трав. 2023

Підсумкове заняття

Сьогодні відбулося підсумкове заняття гуртка "Соціально-фінансова освіта за програмою "Афлатот"" під керівництвом Светлана Шкуренко . Під час проведення вікторини " Питання- відповідь" діти пригадали, що вивчали упродовж року, із задоволенням виконували завдання різного рівня складності. А наостанок, розіграли лотерею! Отримали сувеніри та медалі на згадку про гурток та Афлатунчика!