24 бер. 2023

РОЗВАГА

Наші найменші малюки з групи №1 "Ромашка" вперше помандрували на потязі зустрічати Весну, весело співали, танцювали і передавали весняний привіт своїм матусям
23 бер. 2023

Глибоко сумуємо.

Адміністрація та колектив глибоко сумує в зв'язку з передчасною смертю нашої колежанки Тетяни Михайлівни Омельченко. Відійшла у засвіт прекрасна людина, висококваліфікований працівник, який віддавав душу своїй роботі, добрий друг, чарівна жінка. У цей важкий, сповнений тугою та жалем час розділяємо біль утрати, глибоко сумуємо та висловлюємо щирі співчуття родині. Пам'ять про Тетяну Михайлівну залишиться у наших серцях.
17 бер. 2023

День народження Афлатуна

Вихованці середніх та старших груп дитячого садка відсвяткували День народження свого друга - Афлатунчика
16 бер. 2023

Колективний перегляд

Сьогодні педагоги закладу побували в Інтелект-кафе "Вогник", а запросили їх Афлатун та Світлана Шкуренко разом зі своїми вихованцями. Заняття проходило в рамках Тижня соціальної та фінансової освіти і Декади педагогів, що атестуються.
15 бер. 2023

Розвага в групах №3 та 4

Часті сьогоднішні тривоги не завадили нашим малюкам з груп № 3 та 4 розважитись, зустріти весну та привітати рідних з святом
15 бер. 2023

Розвага

В рамках місячника родинного виховання відбулася розвага за участі вихованців середніх груп №2 та 6.
14 бер. 2023

Майстер-клас

В рамках декади педагогів, які атестуються, вихователь Світлана Котляренко запросила на гостину педагогічних працівників закладу, ознайомила їх зі специфікою роботи та своїми напрацюваннями, а в кінці заходу всі разом виготовили Дерево життя дитячого садка
13 бер. 2023

Тиждень соціальної та фінансової освіти

В рамках Міжнародної програми "Афлатот" в закладі проходив Тиждень соціальної та фінансової освіти
9 бер. 2023

Колективний перегляд

З дитинства діти мають знати своє коріння, історію та видатних людей країни, в якій народилися. Саме тому, в день 209 річниці з Дня народження Тараса Шевченка, вихователь Ірина Лужецька не змогла обійти його увагою. Упродовж заняття дорослі разом з дітьми старшої групи побували в галереї Тараса Григоровича, познайомилися з його творами, мали змогу створити свої репродукції картин за творами поета і , звісно, разом почитали його чудову поезію.
8 бер. 2023

Вистава

Дякуємо нашим партнерам - Кіровоградському обласному академічному театру ляльок за чудовий подарунок до Дня жінок - виставу "Наймичка"