Кропивницький. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок )№ 73 "Червона квіточка" комбінованого типу

 





Додаткові освітні послуги

 

На виконання варіативної частини Базового компоненту дошкільної освіти з метою підвищення ефективності роботи з обдарованими та здібними дітьми дітьми дошкільного віку та у відповідності до наказу по закладу від 01.09.2017 року №68/0 "Про організацію гурткової роботи в 2017/2018 н.р." в ДНЗ №73 "Червона квіточка" надають додаткові освітні послуги у формі гурткової роботи :

- Гурток з вивчення англійської мови (керівник Скороход Ю.В.);

- хореографії (керівник Червона І.А.);

- Студія образотворчого мистецтва (керівник Дорошенко М.В.);

- Студія театральної діяльності (керівник Дейнекіна М.В.)

 

РОЗКЛАД

занять студії образотворчого мистецтва

на 2017/2018 навчальний рік

Керівник Дорошенко М.В.

Місце проведення: Студія образотворчого мистецтва

 

Понеділок

1510 – 1535 - старша група №1

1545 – 1600 – ІІ молодша група №6 (І підгрупа)

1610- 1625 – ІІ молодша група №6 (ІІ підгрупа)

1635-1655– середня група №9

 

Середа

1510 – 1535 – старша група №8 (І підгрупа)

1545 – 1600 –ІІ молодша група №2

1610-1630 - –середня група №11

1640 – 1705-  старша група №8 (ІІ підгрупа)

 

П’ятниця

1510 – 1535 – різновікова група №12

1545 - 1605– середня група №7

1615 - 1640 – різновікова група №3

 

 

РОЗКЛАД

занять хореографічного гуртка

на 2017/2018 навчальний рік

Керівник: Червона І.А.

 

Вівторок

Місце проведення: сенсорна кімната

1510 – 1535 - старша група №8(І підгрупа)

1545 – 1600 – ІІ молодша група №6 (І підгрупа)

1610- 1625 – ІІ молодша група №6 (ІІ підгрупа)

1635-1655– середня група №7

1705-1725 - старша група №8 (ІІ підгрупа)

 

Середа

 

Місце проведення: сенсорна кімната

1610 – 1630 - середня група №7

 

Четвер

Місце проведення:  1,2 заняття - сенсорна кімната

                                 3,4 заняття  - спортивна зала

1510 – 1535 – старша група №1

1545 – 1600 –ІІ молодша група №2

1610-1630 - –середня група №9

1640 – 1700-  середня група №11

 

П’ятниця

Місце проведення: сенсорна кімната

1510 – 1535старша група №8

1545 – 1600 – ІІ молодша група №6 (І підгрупа)

1610- 1625 – ІІ молодша група №6 (ІІ підгрупа)

1635 - 1700 - різновікова група №12

 

 

РОЗКЛАД

занять театрального гуртка

на 2017/2018 навчальний рік

Керівник:Дейнекіна М.В.

Місце проведення: сенсорна кімната

 

Понеділок

1545 – 1605 – середні групи №9,7,11

1615- 1635 – старша група №1

 

Четвер

1600-1625 - –старша група №1 (І підгрупа)

1635 – 1700-  старша група №1(ІІ підгрупа)

 

 

РОЗКЛАД

занять гуртка з вивчення англійської мови

на 2017/2018 навчальний рік

                                          Керівник: Скороход Ю.В.

Понеділок

Місце проведення: логопедичний кабінет №2

 

1510 – 1535 - старша група №8 (І підгрупа)

1545 – 1610 – різновікова  група №3

1620- 1645 – старша група №8 (ІІ підгрупа)

1655-1720– різновікова група №12

 

Вівторок

Місце проведення: логопедичний кабінет №2

 

1510 – 1535 – старша група №1

1545 – 1600 –ІІ молодша група №2

1610-1630 - – середня група №11

1640 – 1700-  середня група № 9

 

Четвер

Місце проведення: Студія образотворчого мистецтва

 

1510 – 1535 – різновікова група №12

1545 – 1605 –середня група №7 (І підгрупа)

1615-1635 - – середня група №7 (ІІ підгрупа)

1645 – 1705-  різновікова група № 3

 

П’ятниця

Місце проведення: логопедичний кабінет №2

 

1510 – 1535 – старша група №1

1545 - 1605– середня група №9

1615 - 1635 – середня група №11