Консультації для батьків

Інструкція з безпеки дитини

/Files/images/д.gif1. Якщо дитина вміє говорити, обов'язково вивчіть з нею  її повне П.І.Б., адресу проживання, місце роботи батьків, як дістатися додому або до вас на роботу

2. Маленьких дітей не відпускайте на прогулянку самих; для дітей старшого віку обмежте місце прогулянки, час, позначте час контрольного контакту з вами.

3.Привчіть  дитину завжди питати дозволу у вас, якщо вона кудись хоче відійти з обумовленого місця прогулянки;

4. Постійно повторюйте з  дитиною правила дорожнього руху, правила безпеки в громадських місцях, поясніть, що не можна брати від незнайомих людей їжу, напої, іграшки, йти з ними, якщо ви її про це не попереджали, і навіть просто спілкуватися без присутності батьків або супроводжуючих дитину дорослих.

5.Будьте в тісному контакті з дитиною, стежте за змінами в її настрої, відразу намагайтеся з'ясувати причини цих змін.

/Files/images/05.gif

1. Для початку пограйте в комп'ютерну гру самі, щоб зрозуміти, чи підходить вона .

2. Що зрозуміти, чи підходить гра за віком, до даних, позначених на етикетці, додавайте від 3 до 6 місяців (і навіть 1 - 1,5 року, якщо Ваш малюк легко збуджується, емоційно нестійкий, виявляє ознаки ігроманії, залежить від ігор або йому менше 6 - 7 років).

3. Віддавайте перевагу іграм із тими персонажами, які вже знайомі Вашій дитині за казками, мультиками або Вашими розповідями.

4. Якщо Ви відчули, що комп'ютерна гра починає "затягувати" дитину, скоріше намагайтеся наповнити її життя гарними враженнями.