Правила для батьків

Ми разом з Вами зацікавлені в тому, щоб відвідування дитиною дитячого садка було комфортним і корисним. Тому просимо Вас дотримуватися наступних правил:
   Запізнення - завжди стрес для дорослих і дітей. Будь ласка, приходьте вчасно!
       Проводжайте дитину до групи та передавайте особисто в руки педагогам.
     До педагогів групи незалежно від віку потрібно звертатися на Ви, по імені та по батькові.

Ідучи, додому обов'язково повідомте про це вихователя.
 Якщо у вашої дитини поганий настрій, обговоріть її стан з педагогом.
    При вході, будь ласка, чистіть взуття та зачиняйте за собою вхідні двері.
Ви зобов'язані приводити здорову дитину. Недолікована дитина не лише захворіє сама, а й заразить здорових дітей!

ОБОВ'ЯЗКИ БАТЬКІВ!
Приводити дитину акуратно одягненою до 8.00-8.10 і особисто передавати її вихователю і забирати також.
Одягати її відповідно до сезону та погоди.
Вирішувати всі спірні питання в спокійній і діловій обстановці із зазначенням причин суперечки та залученням адміністрації.
Не приводити хвору дитину до садочка та своєчасно повідомляти про причини її невідвідання вихователям або медичним працівникам по телефону.

Крім того ми просимо Вас:

- Допоможіть своїй дитині вранці роздягнутися, акуратно скласти речі в шафу. Прослідкуйте, щоб дитина завжди була чистою, акуратною та по сезону одягненою.

- Прослідкуйте, щоб у дитини були чисті та коротко підстрижені нігті.

- Дайте дитині із собою носовичок.

- У шафі дитини повинний бути завжди запасний одяг для групи. Восени та навесні просимо приносити запасний верхній одяг і взуття для прогулянок.

- Щоб запобігти втраті або обміну речей позначте білизну, одяг і взуття ваших дітей.

- Прослідкуйте, щоб в кишенях дитини не було гострих, ріжучих предметів.

- Не давайте дитині з собою жувальну гумку, солодощів тощо.

При виникненні у дитини симптомів отруєння (блювота, пронос) або симптомів ГРВІ (кашель, температура, нежить) звертатися на прийом до дільничного педіатра, в дитячий садок дитина не приймається.
Якщо ваша дитина занедужала, просимо до 8.00 повідомити старшу медсестру ДНЗ  по телефону  22 98 58.

Після хвороби або якщо Ваша дитина не відвідували заклад два дні і більше вона приймається лише при наявності медичної довідки від лікаря. Якщо дитина не відвідувала заклад більше двох тижнів необхідно додати шкребок на ентеробіоз.

ВАЖЛИВО

О 9.00 починаються заняття. Тому переконливо просимо Вас:

Якщо ви прийшли, коли заняття розпочалося, допоможіть дитині роздягтися і нехай ваш малюк тихо приєднається до дітей.

Якщо ви хочете бути присутніми на занятті, попередьте про це адміністрацію ДНЗ та ознайомтеся з правилами відвідування занять.
Не відволікайте педагога під час занять, всі проблеми ви зможете обговорити у зручний час - вранці до 8.10, в другій половині дня після 17.00; а також на індивідуальних консультаціях у спеціально призначений час.
Для занять фізкультурою та музичних занять дитині знадобляться футболка, шорти, шкарпетки, чешки в окремому мішку.
Пам'ятайте, іграшка дитини - іграшка для всіх. Вона може зламатися.
У нашому дитячому садку обов'язковими є всі батьківські збори ( 3 рази на рік) та індивідуальні консультації. Якщо з об'єктивних причин ви не зможете прийти, попередьте педагогів заздалегідь.

А також:
Якщо ви не змогли вирішити будь - яке питання з педагогами, ви можете звернутися до вихователя-методиста, завідувача, старшої медсестри.
 Конфліктні та спірні ситуації у нас прийнято вирішувати за відсутності дітей.
Вихователям категорично забороняється віддавати дітей особам у нетверезому стані, дітям молодшого шкільного віку, незнайомим людям без попередження батьків.
Протягом року буде багато свят, розваг, виставок, які стануть незабутніми подіями в житті вашої дитини, тож візьміть в них активну участь.

Дякуємо Вам за розуміння!