14 бер. 2024

Моніторинг

У закладі проведено моніторинг стану організації харчування вихованців закладу, дотримання санітарного законодавства в ДНЗ, до складу комісії входили представники управління освіти Кропивницької міської ради та Кропивницького управління ГУ Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.
12 бер. 2024

РОЗВАГИ

Весняні розваги у наших найменших - малюків груп №2 та 7
5 бер. 2024

Позапланова перевірка Радою по харчуванню

Разом із головою батьківського комітету закладу Тетяною Хурсовою проведено перевірку стану організації якісного та безпечного харчування вихованців
1 бер. 2024

ІІІ Міжнародне заняття доброти

Вихованці закладу долучилися до проведення ІІІ Міжнародного заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин за ініціативи Благодійного фонду допомоги безпритульним тваринам "Щаслива лапа".
2 лют. 2024

Стрітення

Музично-спортивна розвага за участю вихованців груп №6,9,11 та 12.

Зимове фіточаювання

В рамках Тижня безпеки малюки вчаться дбати про власне здоров'я, пропагують вживання смачненького чаю з цілющими травами та спілкування в гарній компанії друзів. Долучайтесь усі, хто підтримує здоровий спосіб життя!

Тиждень безпеки

В період з 29 січня по 02 лютого 2024 року в закладі проводиться Тиждень знань безпеки життєдіяльності “Здоров’я - це благо, дане нам природою”

Гратися не боятися

У рамках проекту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», який реалізує Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» в рамках СПІЛЬНО - програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), для підтримки сімей з дітьми, які потерпіли від війни, в закладі проводився Тиждень підтримки ментального здоров'я «Гратися не боятися».
17 січ. 2024

Практичне заняття

В рамках проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», який реалізує Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» у рамках СПІЛЬНО - програми Дитячого фонду ООН, в закладі відбулося практичне заняття за участі педагогів ДНЗ "Психологічний супровід та підтримка учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану". Педагогічні працівники розглянули підходи до психологічної підтримки дітей, педагогів та батьків за допомогою ігор, вправ, терапевтичних казок, руханок, що дасть можливість подбати про ментальне здоров'я.
13 груд. 2023

Практикум заняття "Подбаємо про ментальне здоров'я",

Відбулося практичне заняття для педагогів закладу.