31 трав. 2016

Звіт керівника

Завідувач ДНЗ Давидченко В.М. прозвітувала перед працівниками та батьківською громадськістю про свою роботу у 2015/2016 році.
30 трав. 2016

Cвято вишиванки

Шановні відвідувачі!Відеозвіт святкування Дня Вишиванки, яке відбулося 19 травня 2016 року ви можете переглянути у розділі "Відеоновини 2015/2016" http://dnz73.klasna.com/uk/site/videonovini.html
24 трав. 2016

Прощавай садок дитячий!

З 24 по 27 травня весь садок проводжає своїх вихованців старших груп №4, 2, 6 та 12 до школи
20 трав. 2016

Зустріч з працівником відділу безпеки дорожнього руху

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху відбулася зустріч дошкільнят середніх та старших груп з працівником відділу безпеки дорожнього руху Волох Н.М., яка у цікавій та доступній формі розповіла малюкам та вихователям закладу про правила поведінки на дорозі, як безпечно переходити дорогу, наслідки недотримання Правил дорожнього руху та запевнила дітлахів у необхідності вивчати норми поведінки на проїзній частині.
19 трав. 2016

Свято Вишиванки

Відбулося загальносадове святкування Дня вишиванки. Вчитель хореографії Червона І.А. влаштувала флешмоб за участі дітей молодших, середніх та старших груп, вихователі та вузькі спеціалісти закладу провели для батьків та дітей майстер-класи. Організований ярмарок зацікавив усіх учасників дійства. Закінчився захід виставкою страв, до якої батьки усіх груп ретельно підготувалися. Усі учасники отримали масу емоцій та задоволення
11 трав. 2016

«Кращий шеф-кухар ДНЗ -2016»

Кухар Солдатова Світлана Леонідівна брала участь у відбірковому конкурсі фахової майстерності серед кухарів ДНЗ, гідно представила заклад та пройшла у заключний, творчо-показовий етап конкурсу.
29 квіт. 2016

З Великодніми святами!

Колектив дошкільного закладу вітає всіх з Великодніми святами! Найщиріші вітання з нагоди найбільшого християнського свята Воскресіння Христового! Нехай Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і веселі, як українські писанки. Хай малинові дзвони Великодня принесуть у Вашу оселю радість, віру, надію і любов. Христос Воскрес!
27 квіт. 2016

Смачні великодні подарунки для бійців АТО

Працівники та батьки вихованців ДНЗ за сприянням волонтерської організації "Серця матерів " зібрали смачні великодні подарунки та відправили бійцям АТО
27 квіт. 2016