9 груд. 2021

Педагогічна рада

Відбулося ІІ засідання педагогічної ради "Соціально-економічна освіта дошкільників - крок в європейське майбутнє"
8 груд. 2021

Семінар

В рамках баркемпу «16 днів проти насильства» та з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту прав людини практичний психолог Друзенко Марина Сергіївна провела семінар для педагогів закладу "Протидія та попередження булінгу, мобінгу, кібербулінгу"
7 груд. 2021

З Днем української хустки!

7 грудня у світі відзначають День української хустки. Саме українська хустка об’єднує жіночі покоління і передається, як родинна цінність від матері до доньки. Група 11 "Веселка" Вітає усіх зі Святом, нехай традиції народу не згасають ніколи та передаються з покоління в покоління!
3 груд. 2021

Подарунок діткам від батьків

Вихованці груп № 3та 4 отримали подарунок від своїх батьків "Аудіоказка з мамою і татком." Дякуємо Вам за участь!. Це найкращий подарунок для Ваших малюків !"
3 груд. 2021

День осіб з інвалідністю

В рамках Міжнародного дня осіб з інвалідністю в закладі відбулася розвага "В колі друзів" за участі малят груп №3 та 4
1 груд. 2021

Інсценізація казок В.О.Сухомлинського

В рамках Декади української писемності та мови щороку ми проводимо конкурс на кращу інсценізацію казок Василя Олександровича Сухомлинського. Карантин вніс свої корективи, тому ми запрошуємо Вас до суддівської колегії. Просимо переглянути відеоролики і проголосувати, віддавши голос тому, хто найбільше сподобався . Нам цікава Ваша думка! Вдалого перегляду !
29 лист. 2021

Для дітей суспільство без бар'єрів

На виконання Плану заходів на 2021-2022 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні Міністерство освіти і науки України у співпраці з проєктом «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), який реалізується Alinea International, та за підтримки Радниці-Уповноваженої Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації та Радниці-Уповноваженої з питань безбар’єрності у листопаді-грудні 2021 року проводитиме інформаційну кампанію «ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів». Кампанія складається із чотирьох етапів:
19 лист. 2021

Аудіоказки

В рамках Декади української писемності та мови ми продовжили роботу над створення аудіокниги для малят у виконанні педагогів закладу. В цьому році наш творчий проєкт приурочений творчості улюбленої української поетеси Наталі Забіли. До Вашої уваги казки "Кіт і півник" та "Рукавичка". Залучайте своїх малюків до прослуховування казок рідною мовою!
18 лист. 2021

Розвага

Стало традицією щороку в листопаді проводити свята та розваги народознавчого характеру. От і сьогоді відбулася ще одна музично-спортивна розвага "Посвята в козачата" за участі вихованців старшої групи №8
17 лист. 2021

Посвята в козачата

В рамках Декади української писемності та мови в закладі відбулася музично-спортивна розвага "Посвята в козачата" за участі вихованців старшої групи №1.