1 вер. 2022

День Знань

В закладі розпочався новий навчальний рік.
31 серп. 2022

Педагогічна рада

Відбулося І засідання педагогічної ради : "Новий навчальний рік: завдання, реалії та перспективи"
24 серп. 2022

З Днем Незалежності!

Щиро вітаємо усіх українців з величним святом - З Днем Незалежності нашої неньки України! Були, є і будемо! На зло ворогам і на радість друзям: вільні і Незалежні! Ми обов'язково переможемо!!!! Все буде Україна!
23 серп. 2022

День державного прапора України

Сьогодні ми відзначали День державного прапора України- справжнього символу боротьби і незламності країни, національної єдності, честі та гідності!
16 серп. 2022

Звіт керівника

Звіт директора ДНЗ № 73 Давидченко В.М. про роботу закладу у 2021/2022 н.р. та завдання на 2022/2023 н.р.
12 серп. 2022

Світ природи

Він такий цікавий і незвіданий для наших малят. Лунає безліч Чому. Ледь встигнеш на них відповісти. Хочете дізнатися, чим займалися упродовж Тижня наші малюки ? Загляньте, думаю і Вам буде цікаво.
1 серп. 2022

Тиждень казки в ДНЗ

Упродовж тижня в закладі панувала казкова атмосфера, бо діти поринули в світ казки.
11 лип. 2022

Різнокольоровий тиждень

Цілий тиждень заклад майорів різнокольоровими барвами. А все тому, що у нас - Різнокольоровий Тиждень
1 черв. 2022

День захисту дітей

Незалежно від обставин, наші діти мають бути щасливими. Саме тому сьогодні відбулося чудове свято з цікавою розважальною програмою, веселими героями,запальними танцями та цікавою казкою від наших театралів Кіровоградського академічного обласного театру ляльок
28 квіт. 2022

День охорони праці

28 квітня в Україні відзначають Всесвітній день охорони праці. Новий девіз Всесвітнього дня безпеки та здоров’я на роботі — 2022: «Формуємо разом позитивну культуру безпеки та здоров’я» (World Day for Safety and Health at Work 2022 — Act together to build a positive safety and health culture).