20 вер. 2013

Закриття Малих Олімпійських ігор

Відбулося урочисте закриття малих Олімпійських ігор
19 вер. 2013

Олімпійський тиждень

Відбулася спортивна навчальна вікторина "Ми зі спортом дружимо - підростаєм дужими"
19 вер. 2013

Засідання батьківського клубу "Сімейний ліцей"

Відбулося засідання клубу "Сімейний ліцей" на тему: "Обираємо школу для майбутніх першокласників". Запрошені представники загальноосвітніх навчальних закладів міста № 5, 11, 34, "Мрія" представили свій заклад, вчителів, які в цьому році набирають першокласників та відповіли на запитання батьків вихованців ДНЗ
17 вер. 2013

Фізкультурна розвага

Відбулася фізкультурна розвага "Подорож до осіннього лісу" за участі вихованців середніх груп ДНЗ №73 "Червона квіточка" та ДНЗ №31 "Берізка"
16 вер. 2013

Всеукраїнський олімпійський урок та Олімпійський тиждень

В закладі відбулося урочисте відкриття малих олімпійських ігор
13 вер. 2013

Вітаємо переможців!!!

13 вересня 2013 року команда дошкільного навчального закладу №73«Червона квіточка» приймала участь в 3-й міській Спартакіаді серед спортивних команд первинних профспілкових організацій галузевої Профспілки та зайняла ІІІ місце. Ми вами пишаємося!!!
13 вер. 2013

В країні "Світлофорія"

В рамках Тижня знань правил дорожнього руху відбулася розвага зі старшими дошкільниками груп №1,8,9
12 вер. 2013

Тролейбусні екскурсії

Вихованці груп № №1, 3, 4, 8, 9, 11 мали змогу помандрувати рідним містом на тролейбусі , відвідати пам'ятні місця та послухати змістовну екскурсію
5 вер. 2013

До уваги батьків!

19 вересня 2013 року о 17.00 в приміщенні актової зали відбудеться засідання батьківського клубу "Сімейний ліцей" на тему: "Обираємо школу для майбутніх першокласників"
15 серп. 2013

Громадські слухання

Батьки вихованців подякували начальнику управління освіти Костенко Л.Д. за інформацію.І попросили сприяння в будівництві автономної котельні і відновлення роботи плавального басайну.