17 квіт. 2013

Кіровоградські зірочки

Вихованці ДНЗ прийняли участь у міському фестивалі дитячої творчості "Кіровоградські зірочки - 2013" в номінації "Хореографія" з композицією "Хмаринка"
27 бер. 2013

Атестація педагогічних працівників

Відбулося засідання педагогічної ради "Оцінка роботи педагогічних працівників, які атестуються"
21 бер. 2013

Вітаємо переможця!!!

20-21 березня на базі ДНЗ №73 відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників ДНЗ «Вихователь року-2013». Переможцем якого стала вихователь нашого дошкільного закладу - Котляренко Світлана Миколаївна.
21 бер. 2013

Засідання консультативного центру

Відбулося засідання консультативного центру для батьків дітей,які перебувають на черзі
12 бер. 2013

"Кіровоградські зірочки" Вітаємо переможців!!!

Наш вихованець Шелуденко Б.(група №5) під керівництвом Дорошенко М.В. став переможцем фестивалю дитячої творчості"Кіровоградські зірочки" в номінації "Декоративно-ужиткове мистецтво".
11 бер. 2013

До уваги батьків дітей, що вступають до ДНЗ у 2013 році!

21.03.2013 року о 16.00 відбудеться засідання консультативного центру для батьків дітей, які перебувають на черзі ДНЗ №73 "Червона квіточка"
15 лют. 2013

Вихователь року

11 лют. 2013

Семінар

11 лютого 2013 року на базі дошкільного закладу відбувся авторський семінар доктора педагогічних наук, професора кафедри педагогічної майстерності вчителів початкових класів та вихователів дошкільних закладів РВНЗ “Кримський гуманітарний університет” Крутій Катерини Леонідівни на тему “Особливості впровадження освітньої програми “Дитина в дошкільні роки”: концепція, програма, методичне забезпечення”.
8 лют. 2013

Спортивна розвага

В рамках Тижня сприяння здоровому способу життя відбулася розвага для старших дошкільників групи №9 "Здорова дитини - здорова нація"
6 лют. 2013