Корисні поради для здорового харчування

ЯК ДОПОМОГТИ ДІТЯМ ПОЛЮБИТИ КОРИСНУ ЇЖУ.
Рекомендації від Олега Швеця @oleg shvets, Голови асоціації дієтологів України.
Майже всі батьки на певному етапі виховання своїх дітей мають вирішувати складні проблеми із відмовою від споживання здорової їжі, небажанням пробувати нові продукти і страви.
Одночасно, звісно постає важка конкуренція із смаколиками, які широко рекламуються та їдять всі діти навколо.
Вибір страв і напоїв, який робить дитина (чи ви робите його разом), впливає на її організм. Погані харчові звички в дитинстві можуть залишатися та поглиблюватися у дорослому віці, спричиняючи проблеми зі здоров’ям і складні стосунки з їжею. Навчаючи дітей, коли вони маленькі, їсти те, що корисно, ви даєте їм надзвичайно важливу навичку на все життя.
Щоб рости та бути здоровими, дітям критично необхідний здоровий та збалансований набір їжі. Неадекватне або неправильне харчування може призвести до дитячого ожиріння, високого рівня холестерину, підвищення кров'яного тиску, переддіабету та інших проблем у дорослому віці.
Ось кілька порад, які допоможуть вам виховати у своїх дітей харчові звички, що сприяютимуть позитивному ставленню до їжі та підготують їх до здорового майбутнього.

<div>
<a style=