10 вер. 2018

Тиждень безпеки

В закладі розпочався Тиждень знань дорожнього руху
10 вер. 2018

Екскурсія

В рамках Олімпійського тижня вихованці старших груп № 11 та 12 відвідали дитячо- юнацьку спортивну школу олімпійського резерву "НАДІЯ".
3 вер. 2018

Лялькова вистава

У перший день навчального року малята отримали подарунок від Кіровоградського обласного театру ляльок.
15 черв. 2018

Туристичні походи

В пошуках скарбів вихованці середніх та старших груп разом зі Смирнягіною А.В. мандрували до скверу Молодіжний
12 черв. 2018

Літній оздоровчий період

З 01 червня по 31 серпня в закладі триває літній оздоровчий період
10 черв. 2018

Ранкова гімнастика

Щодня дітвора розпочинає день в дитячому садку з веселої ранкової зарядки з інструктором ФК Смирнягіною А.В.
6 черв. 2018

Тренінг

Відбувся тренінг за книжкою "Світ у картинах художників" доктора педагогічних наук, завідувача сектору розвитку дошкільника Інституту обдарованої дитини НАПН України Шелестової Л.В.
4 черв. 2018

Семінар

На базі ДНЗ №73 "Червона квіточка" відбувся авторський семінар-практикум доктора педагогічних наук, завідувача сектору розвитку дошкільника Інституту обдарованої дитини НАПН України Шелестової Л.В. "Розвивальне читання".
1 черв. 2018

День захисту дітей

Цікавим та веселим для наших дошкільнят видався сьогодні День захисту дітей. Святкова вистава, флешмоб та розважальна програма. Зі святом Вас, малята!
31 трав. 2018

Звіт керівника

відбулися загальні збори трудового колективу, батьків та громадськості. Директор ДНЗ Давидченко В.М. прозвітувала перед присутніми про роботу закладу у 2017/2018 навчальному році. Присутні оцінили роботу директора та закладу у поточному році.