15 лют. 2018

День здоров'я

В рамках тижня безпеки пройшов День здоров'я. Вихователі усіх груп провели цикл занять валеологічного спрямування. Інструктор ФК організувала цікаве дозвілля під час ранкової гімнастики "В гостях Лікар Айболить"
13 лют. 2018

"Масляна багата Вас запрошує на свято"

Відбулася спортивна розвага за участі батьків та вихованців групи №9 "
12 лют. 2018

Тиждень знань безпеки життєдіяльності

В закладі розпочався Тиждень знань безпеки життєдіяльності "Найбільше багатство - здоров'я"
9 лют. 2018

Спортивна розвага

Інструктор з ФК Смирнягіна та керівник гуртка з хореографії Червона І.А. провела спортивну розвагу "В пошуках Буратіно" за участі вихованців старшої групи №8
7 лют. 2018

Практичний семінар

Практичний психолог Дейнекіна М.В. провела з педагогічними працівниками семінар "Порушення в поведінці агресивних дітей"
31 січ. 2018

Педагогічна рада

Відбулося засідання педагогічної ради на тему: "Розвиток особистісних цінностей, як духовно-морального стрижня дитини"
25 січ. 2018

Спортивна розвага "Щедрівочка щедрувала"

Відбувся цікавий спортивний захід в народному стилі за участі батьків та вихованців середньої групи №11 "Веселка"
25 січ. 2018

Засідання консультативного центру

Відбулося ІІ засідання консультативного центру для батьків діти, яких стоять на черзі до ДНЗ. Батьки мали змогу отримати інформацію щодо розвитку мовлення дітей 2-3-х років (вчитель-логопед Кірова О.О.), роль музики в житті малят (музичний керівник Демидова С.К.) та малювання (практичний психолог Дейнекіна М.В.)
24 січ. 2018

Семінар

Відбувся семінар "Духовно-моральне виховання дітей дошкільного віку засобами музейної педагогіки, музичного та художньо-прикладного мистецтва"
19 січ. 2018