17 трав. 2018

День Вишиванки

Третій рік поспіль "Червона квіточка" святкує День Вишиванки. Цікавим і феєричним видалося наше свято і в 2018 році. Парад вишиванок, святковий флешмоб, концертна програма, гурт "Ексампейя", ігри та забави спортивного характеру і , звичайно, святковий ярмарок. Впродовж майже 3 годин подвір'я закладу майоріло різномаїттям українських вишиванок.
15 трав. 2018

Творча група

Відбулося ІV засідання творчої групи "Скарби з математичної скрині" під керівництвом вихователя Лужецької І.М.

Тиждень дорожнього руху

Екскурсія продовження... Доставили малят до кінологічного центру на комфортабельному автобусі в супроводі поліції. В цей час діти закріпили правила поведінки на дорозі. Та побували в ролі справжніх поліцейських... Було так цікаво!!!

Екскурсія до кінологічного центру

Вихованці групи №9 дошкільного закладу завітали на екскурсію до кінологічного центру ГУНП в Кіровоградській області. Дітям розповіли про роботу чотирилапих помічників та їх наставників і влаштували показові виступи. Кінологи разом із службовими собаками демонстрували взаємодію під час пошуку вибухонебезпечних предметів, наркотичних засобів та затримання зловмисників. Діти з цікавістю спостерігали за кожним рухом чотирилапих, захоплено реагували на виконані команди та завдання.
10 трав. 2018

Тиждень безпеки в групі №11 "Веселка".

Вихованці середньої групи завжди дбають про малюків. От і сьогодні вирішили поділитися знаннями про правила дорожнього руху. Діти власними руками виготовили книжечки про світлофор і подарували малюкам групи раннього віку №10 "Калинка".
20 квіт. 2018

Вітаємо наших зірочок

Вихованці закладу брали участь у міському фестивалі "Яскраві зірочки Кропивницького" в номінації "Танцювальний вернісаж". Танцювальна композиція «Казка.com.ua» від нашого закладу посіла ІІ місце в номінації "Сюжетна композиція". Ми дякуємо і вітаємо усіх учасників, бо знаємо, що Ви у нас - НАЙКРАЩІ!!!
18 квіт. 2018

Педагогічна рада

Відбулася педагогічна рада на тему "Формування соціально-фінансової компетентності дошкільників"
6 квіт. 2018

Великдень

Наше Великоднє дерево та виставку поробок можна переглянути на нашій сторінці у Фейсбуці
5 квіт. 2018

"Писанкове диво"

Дошкільний заклад брав участь у міському Великодньому фестивалі "Писанкове диво". Завдяки батькам вихованців та працівникам закладу були зібрані Великодні подарунки для наших воїнів, учасників АТО. Подарунки були передані на площі громадській організації "Серця матерів".
29 бер. 2018

Засідання консультативного пункту

Відбулося засідання консультативного пункту для батьків, діти яких стоять на черзі до ДНЗ на 2018- 2019 н.р