16 черв. 2017

Туристичний похід до скверу Молодіжний

Вихованці групи №8 здійснили цікавий та пізнавальний туристичний похід до скверу Молодіжний
16 черв. 2017

Олімпійський забіг

В рамках Олімпійського тижня в ДНЗ стартував Олімпійський пробіг, в якому брали участь вихованці середніх та старших груп
15 черв. 2017

Олімпійський тиждень

Інструктор з ФК Смирнягіна А.В. разом з Червоною І.А. провели Олімпійський день, який плавно переріс в Олімпійський тиждень. Проведені заходи: Олімпійська вікторина, Олімпійський пробіг, Туристичний похід до скверу Молодіжний та квест "Олімпійські пригоди Вупсеня і Пупсеня"
1 черв. 2017

День захисту дітей

1 червня заклад весело зустрів перший день літа та відсвяткував День захисту дітей
25 трав. 2017

Звіт керівника

01 червня 2017 року 0 16.30 в приміщенні музичної зали відбудеться Звіт завідувача ДНЗ Давидченко В.М. про роботу закладу в 2016/2017 н.р.
24 трав. 2017

Випускні свята

Дошкільний заклад проводжає своїх вихованців до школи. Нехай Вам щастить у дорослому житті!
18 трав. 2017

День вишиванки

Педагоги, батьки та вихованці ДНЗ №73 відзначили Всесвітній день вишиванки. Територія закладу в цей день розквітли розмаїттям вишиванок.
5 трав. 2017

ВІВАТ ПЕРЕМОЖЦЯМ!

Команда дошкільного закладу зайняла ІІІ місце у міському спортивному квесті серед працівників закладів міста - первинних профспілкових організацій. Честь садочка відстоювали Смирнягіна А.В., Червона І.А., Самелюк Н.В., Лучко Т.В.,Мерешко І.О.
4 трав. 2017

Змагання

Інструктор з ФК Смирнягіна А.В. провела спортивну розвагу "У світі професій". Вихованці старших груп №5 та 10 мали змогу перевірити себе в кмітливості, спритності та витривалості
28 квіт. 2017