30 лист. 2017

Консультативний центр

Відбулося засідання консультативний центр для батьків, діти яких стоять на черзі на 2018/2019 н.р..
22 лист. 2017

День народження групи

Свій перший День народження відсвяткувала група раннього віку № "Калинка"
17 лист. 2017

Екскурсія в галерею "Єлисаветград"

Вихованці старших груп №1 та 8 відвідали виставку Каті Дудник
17 лист. 2017

День дорожнього руху

Вихованці закладу пригадали правила поведінки на дорозі та відпрацювали їх в практичній діяльності
15 лист. 2017

Ярмарок

В рамках Місячника писемності та мови вихованці групи №1 разом зі своїми батьками ярмаркували за давніми традиціями
9 лист. 2017

ЕСКУРСІЯ ДО ПОЖЕЖНОЇ ЧАСТИНИ

Вихованці групи №9 відвідали пожежну частину та музей
9 лист. 2017

Загальні батьківські збори

Відбулося І засідання загальносадових батьківських зборів
8 лист. 2017

Семінар

Відбувся теоретичний семінар "Сторітелінг: мистецтаво розповідання, або як зацікавити й мотивувати дітей"
7 лист. 2017

Педагогічна практика

На базі закладу проходила педагогічна практика для слухачів курсів КОІППО. Присутні переглянули заняття з грамоти за методикою Л.Шелестової (Кірова О.О., Лучко Т.В.), інтегроване заняття з мовленнєвого розвитку та образотворчої діяльності (Котляренко С.М.) та брали участь в інтерактивній грі-практикумі "Формування сенсорних еталонів дітей дошкільного віку"
6 лист. 2017

Тиждень безпеки

В період з 6 по 10 листопада в закладі проходив Тиждень пожежної безпеки "Сірники не чіпай - вогонь не закликай"