15 вер. 2017

Тролейбусна екскурсія

Вихованці середніх груп здійснили цікаву екскурсію до Авіамістечка на тролейбусі
14 вер. 2017

Екскурсія до Авіамістечка.

Ви мріяли в дитинстві стати пілотом або стюардесою?І що, здійснилися Ваші мрії? А наші так!!! Наші вихованці сьогодні побували справжніми пілотами...
14 вер. 2017

Екскурсія на стадіон

Третій день поспіль наші вихованці відвідують стадіон. Дітвора в захваті . А ще сьогодні ми поспілкувалися із справжніми футболістами!
12 вер. 2017

Екскурсія на стадіон "Зірка".

В рамках Олімпійського тижня вихованці закладу побували на стадіоні ФК "Зірка", отримали цікаву інформацію про видатних футболістів нашого міста. І найголовніше, діти відчули себе справжніми спортсменами на біговій доріжці та великому футбольному полі.
11 вер. 2017

Тиждень безпеки

з 11 по 15 вересня в закладі проходить Тиждень безпеки життєдіяльності "Ми - за безпеку руху!"

Педагогічна рада

Відбулося І засідання педагогічної ради на тему "Завдання закладу на 2017/2018 н.р.
1 вер. 2017

В гості до малят з виставою завітав Кіровоградський обласний театр ляльок

День Знань

Дошкільний заклад радо зустрів своїх малят, які весело відсвяткували перший день осені та День Знань