2 лют. 2024

Стрітення

Музично-спортивна розвага за участю вихованців груп №6,9,11 та 12.

Зимове фіточаювання

В рамках Тижня безпеки малюки вчаться дбати про власне здоров'я, пропагують вживання смачненького чаю з цілющими травами та спілкування в гарній компанії друзів. Долучайтесь усі, хто підтримує здоровий спосіб життя!

Тиждень безпеки

В період з 29 січня по 02 лютого 2024 року в закладі проводиться Тиждень знань безпеки життєдіяльності “Здоров’я - це благо, дане нам природою”

Гратися не боятися

У рамках проекту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», який реалізує Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» в рамках СПІЛЬНО - програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), для підтримки сімей з дітьми, які потерпіли від війни, в закладі проводився Тиждень підтримки ментального здоров'я «Гратися не боятися».
17 січ. 2024

Практичне заняття

В рамках проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», який реалізує Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» у рамках СПІЛЬНО - програми Дитячого фонду ООН, в закладі відбулося практичне заняття за участі педагогів ДНЗ "Психологічний супровід та підтримка учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану". Педагогічні працівники розглянули підходи до психологічної підтримки дітей, педагогів та батьків за допомогою ігор, вправ, терапевтичних казок, руханок, що дасть можливість подбати про ментальне здоров'я.
13 груд. 2023

Практикум заняття "Подбаємо про ментальне здоров'я",

Відбулося практичне заняття для педагогів закладу.
12 груд. 2023

Сертифікат

Вітаємо нас, адже наш заклад у жовтні 2023 року долучився до участі у Всеукраїнському онлайн-флешмобі до Дня ментального здоров’я, разом з іншими учасниками ми встановили новий рекорд України та отримали сертифікат.
12 груд. 2023

Консультація для батьків

Підготовка подарунків: як обрати дитині безпечну іграшку
11 груд. 2023

Подарунки від ЮНІСЕФ

Вихованці, батьки та педагоги закладу висловлюють щиру вдячність міжнародному фонду "ЮНІСЕФ" та Кіровоградській обласній військовій адміністрації за благодійну допомогу: чудові набори для розвитку малюків, набори для відпочинку та наплічники. Дякуємо, що дбаєте про малюків- наше майбутнє!
7 груд. 2023

День української хустки

Хустка супроводжує українців упродовж усього життя. Вона є символом прихильності